استفاده از درب بازکن تصویری در سراسر جهان در حال رشد است. در سال 2023، هزینه جهانی برای محصولات درب بازکن تصویری خانه هوشمند پیش بینی می شود به 1.4 میلیارد دلار برسد. این نوع درب بازکن ها به عنوان یک عنصر امنیتی ضروری برای کنترل و نظارت بر دسترسی به محل اقامت شخص تبدیل شده اند.

با توجه به افزایش نگرانی مردم در مورد امنیت و امانت به دلیل افزایش تعداد موارد مانند سرقت و تجاوز، عامل اصلی رشد بازار درب بازکن تصویری است. درب بازکن های تصویری امکانات بالای امنیتی را فراهم می کنند، مانند قفل و باز کردن از راه دور و هشدار به صاحبان². علاوه بر آن، پیشرفت در فن آوری های IoT، کاهش هزینه قطعات و ادغام درب بازکن های تصویری با قفل های هوشمند منجر به رشد بازار درب بازکن تصویری شده است.

با توجه به گزارشات، اندازه بازار درب بازکن تصویری جهانی در سال 2021 مقدار 1.2 میلیارد دلار بوده و پیش بینی می شود تا سال 2031 به 4.6 میلیارد دلار برسد. درب بازکن تصویری یک فناوری هوشمند و اینترنت پذیر است که زمانی که بازدید کننده ای در درب ظاهر می شود، به صورت خودکار به صاحب خانه و دستگاه های الکترونیک دیگر هشدار میدهد.

آیفون تصویری یکی از بهترین راه ها برای شروع سفر خانه هوشمند شماست. آیفون های تصویری آسان برای استفاده، معمولاً آسان برای نصب و مطمئناً برای شما نظارت لازم را فراهم می کنند. این نوع درب بازکن ها به عنوان یک عنصر امنیتی ضروری برای کنترل و نظارت بر دسترسی به محل اقامت شخص تبدیل شده اند. آیفون تصویری حتی وقتی با سیستم نظارت شما استفاده می شود، امنیت بیشتری ارائه میدهد. درب بازکن به عنوان یک دوربین اضافه عمل می کند که حتی پوشش نظارت بیشتری را فراهم می کند. آیفون های تصویری در سیستم امنیت شما وقتی به بهترین نحو استفاده می شوند، ابزارهای قدرتمند فوق العاده ای هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *